Transport mebli

Szukasz firmy, która sprawnie, a zarazem bezpiecznie przewiezie Twoje meble? Dobrze trafiłeś! Transport mebli to jeden z filarów naszej działalności. Zapewniamy terminowość, jasne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny.

Nasze usługi kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale i firm. Mamy za sobą udane transporty m.in. mebli biurowych oraz mebli z salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Organizujemy również przewozy ze sklepów meblowych, a także transportujemy antyki, które wymagają szczególnej troski.

Niezależnie od tego, czy zmieniasz mieszkanie na większe czy też przenosisz firmę w inną lokalizację, pomożemy Ci szybko uporać się z transportem mebli. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu gwarantujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Transport mebli – szybko i bezpiecznie

Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Dlatego w naszej pracy wykorzystujemy meblowozy przystosowane do przewozu mebli. To pojemne pojazdy, które zapewniają ładunkowi optymalne warunki transportu. Realizując nasze usługi, dokładamy wszelkich starań, aby przewożone meble trafiały do naszych klientów w stanie nienaruszonym. Dlatego wykorzystujemy koce przeprowadzkowe, które łagodzą wstrząsy oraz zabezpieczają mienie przed zarysowaniem w trakcie podróży.

Działamy szybko, jednak z należytą ostrożnością. Zawsze mamy przy sobie folię bąbelkową, folię stretch oraz taśmy klejące. Akcesoria te pozwalają dodatkowo chronić ładunek.

Żeby usprawnić proces transportu mebli, wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia – m.in. wózki schodowe i płaskie oraz pasy do noszenia. Ponadto nasze samochody wyposażone są w najazdy lub platformy załadunkowe, które przyspieszają załadunek i rozładunek mienia.

Dysponujemy również zestawem profesjonalnych narzędzi do rozkręcania i skręcania mebli. Zajmujemy się także ich wstępnym ustawieniem w nowym miejscu. Działamy kompleksowo, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić.

Transport mebli – profesjonalizm i sumienność

Zastosowanie profesjonalnej floty oraz specjalistycznych narzędzi i akcesoriów to nie jedyne nasze atuty. Wyróżnia nas także wykwalifikowana kadra pracowników, która sumiennie wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami od przeprowadzek i transportu mebli. Działamy sprawnie, a zarazem ostrożnie.

Dzięki bogatemu know-how wiemy, jak odpowiednio zadbać o przewożony ładunek oraz rozwiązać każdy napotkany problem. Bez obaw więc możesz powierzyć nam swoje mienie. Zajmiemy się nim jak własnym.

Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i dostosowujemy nasze usługi oraz wykorzystywane narzędzia do specyfiki danego zlecenia. Stawiamy na partnerskie relacje i przyjemną atmosferę. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że transport mebli może być stresującym przedsięwzięciem. Dlatego chcemy oszczędzić naszym klientom niepotrzebnych nerwów i ubezpieczamy każdy przewożony ładunek.

Opinie klientów

Wszystko bardzo sprawnie, Panowie pomogli przy zabezpieczeniu by wszystko dojechało w nienaruszonym stanie. Przeprowadzkę realizowałam na trasie Gdynia - Warszawa. Polecam Tytanów
Patrycja
5/5
Super sympatyczni i sprawni, polecam serdecznie!
Kasia
5/5
Jestem bardzo zadowolony. Szybko sprawnie profesjonalnie. daje 5.
Tomasz
5/5
Wszystko bardzo sprawnie, Panowie pomogli przy zabezpieczeniu by wszystko dojechało w nienaruszonym stanie. Przeprowadzkę realizowałam na trasie Gdynia - Warszawa. Polecam Tytanów
Patrycja
5/5
Super sympatyczni i sprawni, polecam serdecznie!
Kasia
5/5
Jestem bardzo zadowolony. Szybko sprawnie profesjonalnie. daje 5.
Tomasz
5/5