Przeprowadzki mieszkań i domów

Zmieniasz mieszkanie lub dom, jednak świadomość tego, jak wiele rzeczy musisz przewieźć, odbiera Ci radość z przeprowadzki, a wizje zniszczonego mienia spędzają sen z powiek? Transport na własną rękę to nie jedyna możliwość, jaką masz. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty przeprowadzek mieszkań i domów, a oszczędzisz czas i nerwy.

W ramach prowadzonej działalności zorganizowaliśmy już tysiące przeprowadzek mieszkań i domów. Działamy szybko, jednak z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Powierzając nam swój dobytek, możesz więc być pewny, że znajduje się on w dobrych rękach.

Do każdego zlecania podchodzimy kompleksowo. Nie tylko dostarczamy wcześniej kartony, abyś mógł spakować mniejsze przedmioty, ale również sami pakujemy mienie oraz zabezpieczamy je i zajmujemy się jego załadunkiem, rozładunkiem i wniesieniem do nowego lokum. Na życzenie klienta montujemy również meble, na powrót je składamy i wstępnie ustawiamy w nowym pomieszczeniu.

Przeprowadzki mieszkań i domów – bezpieczeństwo priorytetem

Bezpieczeństwo mienia to nasz priorytet. Dlatego zatrudniamy odpowiedzialnych, doświadczonych pracowników, którzy z zaangażowaniem i pasją wykonują swoje obowiązki. Do ich dyspozycji oddajemy profesjonalną flotę pojazdów transportowych oraz niezawodne narzędzia (np. wózki płaskie i schodowe), które usprawniają pracę i czynią załadunek, rozładunek i przewóz rzeczy jeszcze bezpieczniejszym.

Bogate doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet nietypowe zlecenia. Mamy jednak świadomość, że nie wszystko można przewidzieć. Dlatego ubezpieczamy przeprowadzane lokum oraz każdą przewożoną rzecz. Dzięki temu w razie jakichkolwiek nieprzyjemnych zdarzeń (np. kradzieży lub zniszczenia mienia) możesz liczyć na rekompensatę. Wszystkie ewentualne szkody pokrywa bowiem wykupiona przez nas polisa.

Kompleksowe przeprowadzki mieszkań i domów – Warszawa i okolice

Każde nasze zlecenie traktujemy indywidualnie. Dokładnie planujemy przeprowadzkę, tak aby zajęła ona jak najmniej czasu, a jednocześnie była bezpieczna dla przewożonego mienia. Wszystkie działania konsultujemy z klientami, dzięki czemu odpowiadają one ich wymaganiom.

Oferujemy nie tylko profesjonalne podejście, ale również konkurencyjne ceny. Dbamy przy tym o jak najwyższą jakość świadczonych usług, a zadowolenie klienta to nasz priorytet. Dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Organizujemy przeprowadzki zarówno niewielkich mieszkań, jak i apartamentów oraz dużych domów jednorodzinnych. Działamy na terenie Warszawy i okolic, m.in. w dzielnicach takich jak: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola i Żoliborz.

Opinie klientów

Wszystko bardzo sprawnie, Panowie pomogli przy zabezpieczeniu by wszystko dojechało w nienaruszonym stanie. Przeprowadzkę realizowałam na trasie Gdynia - Warszawa. Polecam Tytanów
Patrycja
5/5
Super sympatyczni i sprawni, polecam serdecznie!
Kasia
5/5
Jestem bardzo zadowolony. Szybko sprawnie profesjonalnie. daje 5.
Tomasz
5/5
Wszystko bardzo sprawnie, Panowie pomogli przy zabezpieczeniu by wszystko dojechało w nienaruszonym stanie. Przeprowadzkę realizowałam na trasie Gdynia - Warszawa. Polecam Tytanów
Patrycja
5/5
Super sympatyczni i sprawni, polecam serdecznie!
Kasia
5/5
Jestem bardzo zadowolony. Szybko sprawnie profesjonalnie. daje 5.
Tomasz
5/5